Większość moich wyrobów powstaje w bardzo krótkich seriach lub pojedynczo.

Cały czas powstają nowe wzory i nowe wyroby. Jeśli to, czego szukasz to:

  • Ciekawy serwis ręcznie malowany
  • Kubki ręcznie malowane na zamówienie
  • Patera, misa czy inne naczynie opatrzone dedykacją
  • Porcelana ceramika zamówienie - kopia historycznego wzoru
  • Oryginalny prezent ślubny na zamówienie
  • Kafle czy płytki ceramiczne ręcznie malowane - do dekoracji kuchni, łazienki czy hallu
  • Oryginalna, ręcznie zdobiona ceramika sanitarna
  • Wyroby z fajansu, gliny – oryginalne, ręcznie wykonany

Chętnie udzielę wyjaśnień i porad. 

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją poniższych warunków.

Zamówienia można składać wysyłając wiadomość e-mail na adres MalowanaCeramika@wp.pl lub telefonicznie pod numerem tel. 693-802-805. 

Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta są realizowane od następnego dnia roboczego.

Ceny podane na niniejszej stronie www są cenami orientacyjnymi i faktyczna cena w dniu złożenia zamówienia może różnić się od ceny podanej na stronie. Realizacja zamówienia nastąpi po jego potwierdzeniu za pomocą e-mail lub telefonu i po dokonaniu zapłaty lub przedpłaty za zamówione produkty.

Zamówienia są realizowane w terminie od 2 do 21 dni od daty wpłynięcia pieniędzy na konto HCK IT&ART .

HCK IT&ART zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwość tzn. bez podania lub w przypadku błędnego podania adresu e-mail lub telefonu, pod którym będzie można potwierdzić zamówienie.

Zamówione wyroby można odbierać osobiście na terenie Warszawy.

Przesyłka wyrobów do Klienta jest realizowana w uzgodnieniu z Klientem,  za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszty przesyłki ponosi Kient.

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie HCK IT&ART i niemożności dostarczenia go w uzgodnionym czasie, Klient zostanie o tym poinformowany drogą elektroniczną lub telefoniczną w celu ustalenia ewentualnych dalszych losów zamówienia.

Wszelkie informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych, bez żadnej odpowiedzialności. W wypadku sprzedaży konsumenckiej w rozumieniu Ustawy z dnia 27.07.2002r. O szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego, zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Firma HCK IT&ART zastrzega sobie prawo do wprowadzania, bez uprzedzenia, zmian parametrów technicznych oraz specyfikacji produktów.

Równocześnie informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez firmę HCK IT&ART będą wykorzystywane tylko do realizacji złożonych zamówień. W szczególności nie będą one udostępniane innym firmom do jakichkolwiek celów, w tym marketingowych.