Zamówienia

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją poniższych warunków.

Zamówienia można składać przez 24 godz. na dobę na stronie www.handpaintedceramics.pl, poprzez umieszczanie wybranych produktów w Koszyku, zatwierdzenie zamówienia i podanie prawidłowych danych kupującego. Wymagane jest podanie co najmniej numeru telefonu i adresu e-mail. 

Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta są realizowane od następnego dnia roboczego. Realizacja zamówienia nastąpi po jego potwierdzeniu za pomocą e-mail/telefonu i po dokonaniu zapłaty lub przedpłaty za zamówione produkty.

Zamówienia są realizowane w terminie od 2 do 21 dni.

HCK IT&ART zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwość tzn. bez podania lub w przypadku błędnego podania adresu e-mail lub telefonu, pod którym będzie można potwierdzić zamówienie.

W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie HCK IT&ART i niemożności zdobycia go na czas realizacji zamówienia, Klient zostanie o tym poinformowany drogą elektroniczną w celu ustalenia ewentualnych dalszych losów zamówienia.

Wszelkie informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych, bez żadnej odpowiedzialności. W wypadku sprzedaży konsumenckiej w rozumieniu Ustawy z dnia 27.07.2002r. O szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego, zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy, jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Firma HCK IT&ART zastrzega sobie prawo do wprowadzania, bez uprzedzenia, zmian parametrów technicznych oraz specyfikacji produktów.

Równocześnie informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez firmę HCK IT&ART będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną. Nie będą one w szczególności udostępniane innym firmom do jakichkolwiek celów, w tym marketingowych.


 
mediacyfrowe.pl